drukuję

Doświadczenia drukarskie zdobywałam pod czułym i czujnym okiem Jacka Zaborskiego.  Profesor dawał przestrzeń do eksperymentowania, lubił oglądać „co nowego”. Dzięki niemu jestem profesjonalistką w technice litografii i Mokulito. Poznałam także pozostałe techniki druku tj. wypukłodruk i wklęsłoduk oraz druk szablonowy – sitodruk.
Uczyłam się także od Eszter Sziksz  (USA) oraz Li Portenlaenger (Niemcy).

uczę

Jestem specjalistą od edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych. To nie przypadek- bardzo lubię pracować z ludźmi. Chcę współdziałać, inspirować się i innych. Dobrze kiedy pięknie się dzieje i ludzie są zadowoleni, bo każdy z nas potrafi, nawet „dwie lewe ręce”
Moje ręce pokazują najprostsze działania, do opanowania przez każdego, ale także te trudniejsze dla chętnych poznać więcej.

tworzę

Posługuję się najstarszymi technikami druku, ale używam ich w działaniu komercyjnym, współczesnym, użytkowym. Tworzę druki bezpośrednio na ścianach, drewnie, metalu, ceramice, tkaninach, skórze. Mogę przygotować spersonalizowane wzory.
Działam w prywatnych wnętrzach, przygotowuję przedmioty do sesji zdjęciowych, dodaję smaczki/druczki ubraniom i dodatkom…
Sprawdź to.